64. Plachetnice
datováno a signováno monogramem vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1891
Šířka: 92 cm, výška: 66 cm, rámování: 83 x 108 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.10.2022 19:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč