64. Pod horou - Hochberger
Rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 37 x 45 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 16.03.2023 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč