Portrét

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 61 cm, výška: 51 cm, rámování: 58 x 69 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.11.2022 20:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč