Zámek Orava

rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 96 cm, výška: 78 cm, rámování: 91 x 109 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 20:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč