65. Krajina s říčkou
signováno vpravo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 28,5 x 34 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:47 SELČ
Dosažená cena: 401 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (3)
částka | příhoz |