65. Květiny ve váze
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 12 cm, výška: 18 cm, rámování: 28 x 22,5 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč