65. Odpoledne u řeky
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 60,5 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 62 x 72 cm
Konec dražby: 11.07.2022 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč