Romantická krajina - Barbizonská škola

nesignováno, reintoilováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 41 cm, rámování: 54 x 67 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč