65. Útesy
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 61 cm, rámování: 78 x 108 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.02.2023 19:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč