66. Pole
Technika: olej na překližce
Šířka: 45 cm, výška: 30 cm, rámování: 38 x 52 cm
Konec dražby: 28.01.2019 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč