66. Rozkvetlé stromy před domy
na reversu štítek s textem:"Vystaveno v České Třebové 1930", signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.03.2023 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč