66. Rybařská loď
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 58,5 cm, rámování: 65,5 x 77 cm
Konec dražby: 10.05.2021 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč