66. Věštba
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1997
Šířka: 30 cm, výška: 25 cm, rámování: 38 x 43 cm
Konec dražby: 01.03.2021 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč