66. Ženský akt
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a zarámováno
Technika: olejový pastel, datace: 1946
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 77,5
Konec dražby: 10.01.2023 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč