668. Hlava selky
akademická malba, volně vložené plátno do rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 30 cm, rámování: 39 x 41 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 19:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč