67. Cestou z lesa

signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 45 cm, výška: 28 cm, rámování: 54 x 70 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:33 SELČ

Zbývá: 15d 7h 22m 49s

Vyvolávací cena: 1 300 Kč