67. Jelen v říji
Signováno na paspartě, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: Fotografie, materiál: bromostříbřitá fotografie
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 47 x 54 cm
Konec dražby: 08.03.2021 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč