67. Mládí
Kopie podle Girolamo Francesco Maria Mazzola (Parmigianino 1503 Parma až 1540 Casalmaggiore , rámováno, na reversu razítko, "Musé du LOUVRE", autorský popisek, originál uložen, Louvre, Paříž
Technika: olej na plátně
Šířka: 43,5 cm, výška: 59 cm, rámování: 79 x 64 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč