Přístav - velký formát

rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 48 cm, rámování: 65 x 86 cm pošk.

Konec dražby: 05.05.2020 20:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč