67. Svatebčané
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 27 cm, výška: 19 cm, rámování: 26 x 34 cm
Konec dražby: 10.01.2023 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč