68. Pes a kůň
signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: monotyp
Šířka: 22 cm, výška: 18 cm, rámování: 40 x 42
Konec dražby: 09.01.2023 20:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč