68. Šeříky ve váze
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 53,5 cm, výška: 43 cm, rámování: pošk. 48,5 x 58,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:47 SELČ
Dosažená cena: 201 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
201 Kč | 18.5.2021 20:42:27 |
1 Kč | 18.5.2021 19:41:52 |