68. Vodní kanál
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 59 x 79 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč