69. Adam a Eva
rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 34,5 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 44 x 45 cm
Konec dražby: 10.11.2022 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč