69. Farmáři s koňmi
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 45 cm, rámování: 62 x 86,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč