Květiny

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 60 cm, rámování: 61,5 x 71 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč