69. Květiny
signováno vlevo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 9 cm, výška: 14 cm, rámování: 20 x 15,5 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč