69. Ležící akt
původní bromostříbřitá fotografie neurčeného autora, mírná znečištění
Šířka: 17 cm, výška: 17 cm, rámování: 24,5 x 26,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.06.2018 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč