69. Podzimní potok
rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, datace: 20. století
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 68 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.12.2020 19:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč