69. Rybářská vesnice
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1877
Šířka: 92,5 cm, výška: 61 cm, rámování: 73x 104 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 19:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč