Vyšší moc XL formát
signováno vpravo dole ligaturou, rámováno
Technika: akryl, materiál: plátno
Šířka: 90 cm, výška: 120,5 cm, rámování: 124 x 93,5 cm
Konec dražby: 16.10.2023 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč