Fialová kytice ve váze

Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 56 cm, rámování: 66 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2021 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč