7. Kaplička u cesty
signováno vlevo dole, fixováno na kartonu
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 38 x 48 cm
Konec dražby: 08.09.2020 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč