Loď v přístavu
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61,5 cm, výška: 51,5 cm, rámování: 54,5 x 64,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2023 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč