7. Lodě v přístavišti

signováno nečitelně vpravo dole, karton mírně prohnutý. Původní řezaný rám.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 65 x 85 cm

Konec dražby: 12.06.2018 19:11

Aktuální cena: 2 500 Kč

Zbývá: 18d 2h 30m 22s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč