7. Lodě v přístavišti

signováno nečitelně vpravo dole, karton mírně prohnutý. Původní řezaný rám.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 65 x 85 cm

Konec dražby: 12.06.2018 19:11

Dosažená cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
2 500 Kč12.6.2018 13:05:03