7. Lodě v přístavišti
signováno nečitelně vpravo dole, karton mírně prohnutý. Původní řezaný rám.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 65 x 85 cm
Konec dražby: 12.06.2018 19:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč