7. Loďky na jezeru
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 28 cm, rámování: 46 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.04.2022 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč