Motiv přístavu z Ostende

na reversu autorský štítek bez signace, signováno tužkou vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 27 cm, výška: 21 cm, rámování: 28 x 34 cm

Konec dražby: 18.09.2023 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč