Muž s vousy

signováno nečitelně vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 21,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 36 x 32 cm

Konec dražby: 23.05.2022 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč