7. Na Otavě

malba nečištěna, na rámu oděrky
Technika: olej na kartonu
Šířka: 52 cm, výška: 37 cm, rámování: 50 x 66 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.03.2019 19:17

Zbývá: 14d 9h 27m 1s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč