7. Pohled na krajinu
signováno M. Čech vpravo dole, datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1955
Šířka: 43 cm, výška: 23 cm, rámování: 41 x 62 cm
Konec dražby: 09.09.2020 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč