7. Řecké nokturno XL Formát

rámováno

? Může se jednat o dílo malíře Hans Friedrich Wacha
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 109,5 cm, rámování: 113,5 x 70
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.03.2024 20:03 SEČ

Zbývá: 12d 8h 55m 17s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč