7. Žena v šátku
Nesignováno, na reversu kresba
Šířka: 21 cm, výška: 23 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:04 SELČ
Dosažená cena: 401 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (3)
částka | příhoz |