7. Žena v šátku

Nesignováno, na reversu kresba
Šířka: 21 cm, výška: 23 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:04 SELČ

Aktuální cena: 201 Kč

Zbývá: 8d 10h 8m 36s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
201 Kč4.5.2021 03:18:47
1 Kč8.4.2021 19:38:51