7. Zimní vesnice

signatura nenalezena
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 27 cm, rámování: 38,5 x 46 cm

Konec dražby: 10.09.2020 20:07 SELČ

Dosažená cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
800 Kč9.9.2020 20:14:57