70. Dům pod horami
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1956
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 71 x 91 cm
Konec dražby: 09.11.2022 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč