Historické plachetnice
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 49 x 59 cm
Konec dražby: 12.07.2023 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč