70. Malý chlapec
signováno vpravo dole, volné plátno
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 119,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč