70. Pohled na chrám sv. Mikuláše
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 35 cm, rámování: 44 x 35 cm
Konec dražby: 11.07.2022 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč