70. Pohled na Istanbul
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 35 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 19:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč