70. Rozbřesk Vraníkov
Nerámovno, na reversu autorský popisek a datace
Technika: olej na kartonu, datace: 1966
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.01.2023 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 100 Kč