71. Hradčany
Signováno vlevo dole, rámováno
Materiál: Tisk na plechu
Šířka: 21 cm, výška: 15 cm, rámování: 19 x 25 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:46 SELČ
Dosažená cena: 401 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (3)
částka | příhoz |