71. Hradčany

Signováno vlevo dole, rámováno
Materiál: Tisk na plechu
Šířka: 21 cm, výška: 15 cm, rámování: 19 x 25 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:46 SELČ

Dosažená cena: 401 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
401 Kč18.5.2021 19:42:41
201 Kč17.5.2021 21:03:31
1 Kč12.4.2021 21:15:10